PwD Gaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
PwD Gaming

Counter Strike 1.6 Steam ON Clan
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
LegeNd-
Moderator
Moderator
LegeNd-


Data de inscriere : 24/09/2011
Mesaje : 62
Localizare : Maramures

Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy Empty
MesajSubiect: Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy   Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy EmptySam Sept 24, 2011 9:33 am


Intrati in start si dati click pe run. In run scrii regedit si dai click pe ok ca sa-ti deschida registrul. Click pe acea steluta sau acel + de la Hkey_Current_User ca sa-ti arate ce contine. Acum o sa scriu cu "+" in dreptul fisierului de registru. Asta inseamna ca trebuie sa faci click pe acel plus si nu pe fisier. Dupa ce ai dat click pe plusul de la Hkey_Current_User, fa click in continuare pe +Software si cauta fisierul cu numele Valve. Cand l-ai gasit nu fa click pe nici o steluta sau plus. Tot ce trebuie sa faci este sa stergi acel fisier Valve. Dupa ce l-ai sters counterul va reveni la normal. O sa observi ca rezolutia e schimbata cand intri in counter si ca o sa-ti ceara CD Key. Daca o sa-ti ceara CD Key scrii peste tot AAAAAAAA...

Note:
[*] Functioneaza doar pentru cei care joaca pe Valve
[*] A fost testat doar pe Windows XP .
Sus In jos
sn0wE
Moderator
Moderator
sn0wE


Data de inscriere : 23/09/2011
Mesaje : 37

Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy   Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy EmptyMar Sept 27, 2011 3:11 am

bvo ai un +1 de la mn ajuta ff molt asta ces am vazut cate destroyr'i sau laut pe nuele sv fara motiv din cauza ca admin sufera de comezi si nu stie cum sa faca mai rpd sa ia remove fericit
Sus In jos
 
Cea mai simpla metoda de a rezolva Destroy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PwD Gaming :: [PwNeD.Ro] Counter Strike :: Tutoriale Counter Strike-
Mergi direct la: